Administrerende Direktør, Tor Bror Fredrik Kjærnes - 92292549 - bror@kias.as
Driftsleder, Jørn Ravnevand - 91685557 - jorn@kiasreklame.no

Hilde Oswald Larsen

PO ansvarlig, Skilt, Dekor & Design - 45971530 - hilde@kiasreklame.no

Mona Fjeldberg

PO ansvarlig, Grafisk - 45875923 - fjeldberg@kiasreklame.no

Danielle Kristiansen

Profilering - 99529844 - danielle@kiasreklame.no

Kristina Fedaraviciene

Skilt, Dekor & Design - 96942658 - kristina@kiasreklame.no

Johannes Mwila Unum

Videofotograf & Innholdsprodusent - 40016815 - johannes@kiasreklame.no

Bård Skovdal

Produksjon, Kias Reklame AS - 92084437 - baard@kiasreklame.no

Grethe Tveter

Konsulent & Rådgiver - 90859013 - grethe@kiasreklame.no

Geir Foldvik

PO ansvarlig, Profilering - 98212086 - geir@kiasreklame.no

Dag Dreessen

Skilt, Dekor & Design - 99086885 - dag@kiasreklame.no

Øivind Larsen

Produksjon - 90859013 - oivind@kiasreklame.no

Kontakt oss

(+47) 69205850

Telefontid åpen fra 08:00 – 16:00

Addresse Vålerveien 65, 1597 MOSS

Email ordre@kiasreklame.no

Velkommen

Åpningstider resepsjon

MAN-FRED : 08:00 – 15:00

LØR-SØND : Stengt

Følg oss på sosiale medier

Company 2018 © All Rights Reserved. Design by Elementor

Kontakt oss

Alt innen reklame, personlig service, kvalitetsprodukter, raske leveranser, unikt sortiment, kjente merkevarer.

Åpningstider telefon:                   08:00 – 16:00

Åpningstider resepsjon:              08:00 – 15:00

Ring oss i dag på:                        (+47) 69205850